ČEEP Student - Studentská cena Enviros 2016

Vážení,

rádi bychom Vás zapojili do 15. ročníku soutěže určené studentům - "ČEEP Student - STUDENTSKÁ CENA ENVIROS 2016". Soutěž vyhlašujeme v rámci Českého energetického a ekologického projektu roku.
Kromě ocenění a finanční výhry Vaši studenti svou účastí výrazně zvýší možnost svého případného pracovního uplatnění v naší společnosti.

Soutěž jsme zacílili na oblast podpory zájmu o studium technických oborů, podporu Aliance „Společnost 4.0“ a program SMART CITY a na využívání nových materiálů a technologií a je určená všem studentům vysokých, vyšších odborných i případně středních škol.

Prosíme Vás tímto, abyste zveřejnili tuto soutěž na Vaší škole a získali pro ni Vaše studenty. Studenti se mohou přihlásit se svými diplomovými, bakalářskými nebo semestrálními pracemi, které byly konzultovány v období od 1. 1. 2016 do 30.6. 2017.

Termín přihlášení je do 29.9.2017.

Za dobu konání soutěže již bylo studentům rozděleno 1 440 000 Kč.

Zvláštní peněžní odměny přislíbili svým studentům rovněž rektoři ČVUT, VUT, VŠB, TUL a ZCU.

Více informací rovněž naleznete na webu: https://www.enviros.cz/2017/03/27/studentska-cena-2016/

Ing. Nikola Grunclová
Office manager & Controlling