Doporučení pro nové studenty 1. r. oboru Biomedicínský technik - zvyšte svoji pravděpodobnost dokončení studia

Vážené studentky, vážení studenti,

po mnoha letech zkušeností si Vám dovoluji nabídnout řešení vašich případných potíží ve studiu
a to zejména v následujících předmětových oblastech: matematika, fyzika, chemie, elektrotechnika a anglický jazyk.

Na odkazu zde máte k dispozici kompletní prezentaci problematiky tzv. volitelných předmětů, které řeší i výše uvedený potenciální problém.

Proto doporučuji následující předměty vaší pozornosti. Následně si je můžete zapsat, pokud jste tak již neučinili při zápisu.

Vyrovnávací předměty:

17VSM Semináře z matematiky

17VSF1 Semináře z fyziky

17VSCH Semináře z chemie

17VTEP Teoretická elektrotechnika - praktika

17VJA1 Angličtina I.

Motivační předmět z oboru (viz prezentace detailněji):
17VUBMI Úvod do biomedicínského inženýrství

Záleží pouze na vás, jak se rozhodnete. Každý z vás nejlépe ví, k jaké problematice má bližší vztah a ke které nikoli. My vám nabízíme nejjednodušší řešení a ještě jako prevenci případných problémů.

S upřímným pozdravem

doc. Ing. Jiří Hozman, Ph.D.
garant oboru Biomedicínský technik