HLASUJ PRO TÉMA 13. REPREZENTAČNÍHO PLESU FBMI A FAKULTNÍHO KLUBU BION

Zveme vás na 13. ročník plesu FBMI a Fakultního klubu Bion, který se koná v pátek 9. března 2018 v Kulturním domě Kladno.

Ples bude opět tematický. Svým hlasováním můžete ovlivnit téma plesu. Až do 22. prosince máte možnost hlasovat pro jedno ze čtyř vyhlášených témat:

1. NEBE A PEKLO

Radosti a strasti, dobro a zlo, bílá a černá, andělé a čerti, to vše je obsaženo v tomto tématu plném protikladů.

2. HOLLYWOOD

Komu je blízký svět filmu, světla reflektorů, červený koberec, honosné róby, nechť hlasuje pro toto hvězdné téma.

3. PLES UPÍRŮ

Toto dekadentní téma je rudé, současně bledé a cení zuby. Pokud dáváte přednost noci před dnem, tak je téma šité vám na míru (na rakev).

4. ZIMNÍ POHÁDKA

Neboli sněhobílý jiskřivý ples, cinkot rampouchů jako křišťálů, sněhové vločky, berly mrazilky, vůně horké čokolády. Pokud se necháte rádi unášet zimní romantikou, neváhejte a volte    toto téma.