S ČVUT na cestu kolem světa

Studenti, kteří se vrátili ze zahraničních výjezdů, a zahraniční oddělení rektorátu ČVUT připravují pro všechny, kdo se chtějí dozvědět o studijních příležitostech, cestování a životě v zahraničí, říjen nabitý událostmi S ČVUT DO SVĚTA.
V prvních týdnech semestru si budete moci poslechnout cestovatele, kteří se podívali s ČVUT do světa, vyrazit do Prahy na mezinárodní vlajkový průvod, setkat se se zkušenými Erasmáky na veletrhu na Masarykově koleji a také s nadacemi či ambasádami na Study Abroad Fairu 25.10. na FA / FIT, kde vyvrcholí i oslavy 30 let ERASMU.
Vezmeme vás s ČVUT na cestu kolem světa a ukážeme, co jsme si z ní přivezli a na co se můžete těšit. Více informací: www.isc.cvut.cz/scvutdosveta

9.-19.10.  Cestovatelské přednášky na fakultách (termíny budou upřesněny)
18.10.      Flag parade
20.10.      Veletrh Erasmus na Masarykově koleji