Den otevřených dveří

V pátek 27. listopadu se uskuteční další Den otevřených dveří pro všechny zájemce o studium na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT. Ti budou mít možnost se důkladně seznámit s možnostmi studia na fakultě především „školou hrou“, kdy si studium vyzkouší a to včetně skládání zápočtů. Pro tento den byly totiž vybrány specializované předměty, v jejichž rámci budou potenciální studenti získávat zápočty do indexů prenatálního studenta - na jeden den se tak vžijí do role studujícího!
Co na vás na fakultě čeká? ROBORUK - robotická ruka – příležitost si vyzkoušet, co vše dokážete ovládat svými svaly a svojí vůlí, detektor lži, barevná alchymie, tajuplná biologie, zobrazovací systémy v lékařství, Step test aneb monitorování srdeční činnosti. Chcete si otestovat, zda zvládnete kolotoč na Matějské pouti, aniž byste měli problémy s hlavou či žaludkem? Dokážete stát na jedné noze či se zavřenýma očima jít ve tmě stále jedním směrem nebo přešlapovat na místě? Lákají Vás jeskyně a vše s tím spojené? Seznámíte se tedy se základy speleoalpinismu a jeskyňářství. Absolvovat můžete i Sex test – to v případě, že si svým zaměřením nejste zcela jisti. Test je bezplatný a výsledek se dozvíte ještě týž den. Je toho mnohem a mnohem více, podrobnosti najdete na http://fbmi.cvut.cz/uchazeci/den-otevrenych-dveri.
Společně s uchazeči o studium jsou zváni také rodiče, sourozenci, další příbuzní i kamarádi.
---------------------------------------------------------------------
Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze se sídlem v Kladně je druhou nejmladší fakultou Českého vysokého učení technického v Praze a současně jedinou veřejnou vysokou školou ve Středočeském kraji. Založena byla před pěti lety a v současné době na ní studuje na 750 studentů v bakalářském, magisterském i doktorském studiu.

Bližší informace naleznete na www.fbmi.cvut.cz
nebo kontaktujte pr@fbmi.cvut.cz