V Kladně se uskuteční se druhý ročník Majálesu

Oslavit příchod máje můžete společně se studenty kladenských vysokých škol 7. května v areálu Sletiště, kde se uskuteční již druhý ročník akce Majáles Kladno.

Hlavním tahákem pro diváky bude vystoupení moravské kapely Buty, kterou doplní další tři místní hudební uskupení. V bohatém programu nebude vedle zábavných soutěží a prezentací studentů chybět ani tradiční volba krále Majáles. Organizace se stejně jako při prvním ročníku ujali studenti Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT, kteří se i letos dočkali vstřícné podpory ze strany magistrátu města Kladna i ze strany vedení své univerzity.

„Vzhledem k úspěchu prvního ročníku se nám podařilo zajistit ještě atraktivnější program včetně kapely Buty a nové lokace,“ láká návštěvníky jedna z hlavních organizátorek akce Markéta Kubánková.