FBMI propůjčila titul „fakultní škola“ Střední průmyslové škole elektrotechnické v Úžlabině

V pondělí 9. června 2014 byla slavnostně podepsána smlouva o propůjčení titulu FAKULTNÍ ŠKOLA ČVUT FBMI Střední průmyslové škole elektrotechnické v Úžlabině, Praha 10. Smlouvu podepsal za FBMI děkan prof. MUDr. Jozef Rosina, Ph.D. a za SPŠE její ředitel Ing. Vladislav Jetenský.
Smlouva upravuje formy spolupráce, jako jsou např. konzultace pedagogům fakultní školy, možnost účastnit se akcí pořádaných FBMI, kurzů vzdělávacího charakteru, poskytnutí výukových prostor nebo Den otevřených dveří výhradně pro studenty SPŠE.
O tom, že si obě školy mají vzájemně co nabídnout, svědčí mimo jiné i fakt, že někteří absolventi fakultní školy jsou úspěšnými absolventy i FBMI a v současnosti dále pokračují v doktorském studiu a jako pedagogové na FBMI.