Den otevřených dveří na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT dne 4. 2. 2011 od 11 hodin

Všichni zájemci o studium na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT spolu se svými rodiči, sourozenci i malými, kamarády, ale i dalšími jsou zváni na tradiční DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se uskuteční dne 4. února 2011 v době od 11 do 15 hodin. Podrobnosti o průběhu můžete nalézt na stránce zde a základní informace o studiu jsou k dispozici zde. Zajímavé informace můžete také nalézt na stránkách projektu SEDM STATEČNÝCH včetně komiksové podoby.

Jako vždy, i letos, na Vás čeká několik výrazných novinek. Budete svědky premiéry nového stylu představení našich studijních oborů díky studentům FBMI a je pro Vás připravena prohlídka zcela nové laboratoře. Bude předvedena i nová výuková pomůcka pro studenty oboru Biomedicínský technik a to mobilní rozvaděč s prvky systému MEDICS pro laboratorní měření na elektrických rozvodech v místnostech určených pro lékařské účely.

Určitě přijďte, budeme potěšeni a navíc zažijete den plný zábavy a drobného nenásilného poučení

Pro zájemce, kteří dorazí dříve, nabízíme ještě před oficiálním zahájením Dne otevřených dveří, který bude zahájen v 11 hodin, účast na slavnostním otevření dvou nových laboratoří a to v 10.30 a v 10.45 hodin. Detailní pokyny budou oznámeny v předsálí před 10.30.

Na všechny návštěvníky DOD se těší studenti a zaměstnanci FBMI