Každý má svůj Everest aneb zdolej svoji horu

Zveme vás na přednášku Davida Fojtíka "Každý má svůj Everest aneb zdolej svoji horu". Přednáška se uskuteční dne 14.4. od 16 do 18 hodin v přednáškové místnosti T2:C3-340 na Fakultě elektrotechnické v Dejvicích.
Srdečně zveme všechny studenty i zaměstnance!
David Fojtík jako 8. Čech v historii vystoupil v roce 2006 sám a bez pomoci kyslíkového přístroje na nejvyšší horu světa Mt. Everest. V roce 2009 se stal prvním člověkem, který sjel na lyžích Dhaulagiri, sedmou nejvyšší horu světa. Prostřednictvím stanovení si ambiciózních cílů, pečlivého plánování a vytrvalosti můžete dosáhnout čehokoliv, co ve svém životě chcete. Přednáška je zaměřena na tato témata: Stanovení náročných cílů a vytvoření vize, Vedení a týmová práce, Jak motivovat sebe, svého partnera a svůj tým, Disciplína a zaměření na cíl, Osobní odpovědnost, Riskování a překonávání překážek, Jak se vyrovnat s krizí.