Úspěchy našich studentů na konferencích na podzim 2010

1. Doktorandka Fakulty biomedicínského inženýrství Ing. Vladimíra Petráková (Řezáčová) získala na konferenci "European Diamond 2010" v Budapešti cenu Young Investigator Award za nejlepší prezentaci výzkumníka do 28 let. Konference byla největším evropským setkáním vědců (437 účastníků ze 48 zemí) zabývajících se tematikou diamantu, diamantu podobného uhlíku a dalších uhlíkových materiálů.
  2. Doktorandka Fakulty biomedicínského inženýrství Ing. Martina Nováková získala na celostátní studentské konferenci "Diagnostika, léčba a prevence  závažných civilizačních onemocnění" v Plzni diplom za 3. nejlepší práci postgraduálního studenta. Ing. Martina Nováková prezentovala příspěvek s názvem "Ovlivnění léčebného efektu radiofrekvenční ablace aplikací vhodných nanostruktur" (autoři M. Nováková, J. Vrba).
  3. Tým doktorandů Fakulty biomedicínského inženýrství ve složení Ing. Martin Ešše, Ing. Kateřina Vápeníková, Mgr. Tereza Štěpánová spolu s MUDr. Ing. Lubomírem Pouškem, MBA získali diplom za nejlepší příspěvěk s názvem "Burnout Syndrome in the Nursing Profession in Context of Using of Instrumentation in Health Service" na konferenci ECNSI 2010 - The 4th International Conference on Advances and Systems Research, v Záhřebu, Chorvatsko.