Zveme vás na Den integrovaného záchranného systému do Prahy

Na Výstavišti Holešovice v Praze se v sobotu 17. září od 13.00 do 18.00 hodin bude konat další Den integrovaného záchranného systému. Návštěvníci akce budou moci navštívit stánek ČVUT, kde budou probíhat prezentace Fakulty biomedicínského inženýrství a Fakulty elektrotechnické.
Zástupci Fakulty biomedicínského inženýrství si pro účastníky akce připravili ukázky biotelemetrického systému Flexiguard, vytvořeného k monitorování zdravotně fyziologických a enviromentálních údajů u hasičů a dalších členů záchranných sborů, kolometrických detekčních trubiček, plánování a řízení krizových situací a civilního nouzového plánování, nebo monitoringu cukru v krvi. Zájemci si také budou moci poprvé prohlédnout fakultní sanitku a pro nejmenší bude připravena hra Malý záchranář.
Fakulta elektrotechnická během dne představí unikátní řešení hole pro nevidomé s navigací.