POZVÁNKA NA PRACOVNÍ SEMINÁŘ s producenty a distributory přístrojové techniky využívané ve zdravotnických laboratořích

Zveme vás na PRACOVNÍ SEMINÁŘ s producenty a distributory přístrojové techniky využívané ve zdravotnických laboratořích, konaný pod záštitou grantu “Nanointegrace”, Reg. No. CZ.1.07/2.3.00/20.0306  a  KPO

dne 24. 4. 2015 od 9.00 do 12.00 hodin v Galerii Kladno

Náplní semináře je prezentace i praktické ukázky nejnovějších přístrojů využívaných ve zdravotnických laboratořích pro studenty bakalářských i magisterských oborů v rámci studia předmětů v oblasti Molekulární biologie, Imunologie, Genetiky a Biochemie. Dále jsou srdečně zváni všichni akademičtí pracovníci fakulty, zajímající se o nové trendy ve využití přístrojů ve zdravotnických laboratořích.