Zveme vás na přednášku: "Unconventional Antenna Array Design - Fundamental and Advances", kterou přednese IEEE AP-S Distinguished Lecturer Prof. Andrea MASSA, ředitel ELEDIA Research Center a profesor na University of Trento (Itálie), Centrale Supélec (Francie) a mimořádný profesor na Penn State University (USA).

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 3. listopadu 2016, od 14:30 hod do cca 16:00 hod., na Fakultě elektrotechnické
ČVUT v Praze v posluchárně č. 309, Technická 2, 166 27 Praha.

Po diskuzi k této přednášce, přibližně mezi 16:00 a 17:00 hod., představí Prof. Massa přehled nedávných činností ELEDIA Research Center v rámci pokročilé radarové architektury a systémů.

Více informací v přiložené letáku případně prosím kontaktujte Dr.-Ing. Jana Vrbu <jan.vrba@fbmi.cvut.cz>