Studentka FBMI vyhrála v soutěži absolventů studia Optometrie

Ve dnech 15.-17. listopadu 2013 se konal XX. výroční sjezd České kontaktologické společnosti v Nymburku, kterého se v hojném počtu účastnili i naši studenti.
Součástí těchto sjezdů je každoročně odborný seminář absolventů vysokoškolského studia Optometrie ve formě soutěže. Vítěz je odměněn možností bezplatné účasti na sjezdu v příštím roce a další dva zdarma účastí na OPTě v Brně. Již v loňském roce jsme měli vítězku této soutěže.
V letošním roce firma Cooper Vision vybrala vítěze do zvláštní evropské soutěže - odměnou je aktivní účast v Evropském klání, které se koná v dubnu 2013 v Barceloně. Vítězkou se stala naše Bc. Tereza Ševčíková s tématem Syndrom suchého oka, byla odměněna i finanční částkou. Druhá byla bakalářka z MU Brno a třetí opět naše Bc. E. Hedbávná s tématem Změny aberací optického systému oka při akomodaci.