Vít Přindiš – student FBMI druhý v soutěži o nejlepšího sportovce ČVUT v roce 2013

Na Vánočním koncertu ČVUT dne 10. prosince bylo v Betlémské kapli vyhlášeno pět nejlepších sportovců ČVUT za rok 2013.
 Na prvním místě se umístila Kristýna Koubová z Masarykova ústavu vyšších studií, která je mistryní světa ve fitness a věnuje se sportovnímu aerobiku. Druhé místo patří Vítu Přindišovi z Fakulty biomedicínského inženýrství. Ten se věnuje vodnímu slalomu – kajaku a stal se mistrem Evropy v závodě kajakářských hlídek.
 Další místa si rozdělili studenti Fakulty stavební. Třetí skončil Martin Egermaier, 7. z mistrovství světa a 4. ze světové univerziády v rychlostní kanoistice. Čtvrté místo získal profesionální silniční cyklista, Král vrchařů z několika evropských etapových závodů (např. Okolo Irska) Martin Hunal. A na pátém místě se umístil Jan Luňáček závodící v rychlostní kanoistice, kde obsadil 7. místo na mistrovství světa.