Vítězem soutěže o nejlepšího sportovce ČVUT se stal opět Vít Přindiš z FBMI

Ve čtvrtek 14. prosince byly v Betlémské kapli vyhlášeny výsledky soutěže o nejlepšího sportovce ČVUT. Na první příčce se umístil Vít Přindiš, doktorand z katedry biomedicínské techniky Fakulty biomedicínského inženýrství. Druhou pozici obsadila studentka Masarykova ústavu vyšších studií Kristýna Zahradníčková a třetí příčku získala Bc. Kristiina Mäki z Fakulty stavební.
Vít Přindiš se věnuje vodnímu slalomu. v disciplíně K1 si dojel pro 2. místo na Mistrovství světa v Pau v individuálním závodě, dále získal 1. místo v celkovém hodnocení Světového poháru, 1. místo na Mistrovství světa v družstvech v Pau, 1. místo na Mistrovství Evropy v družstvech v Tacenu, 5. místo v individuálním závodě na Mistrovství Evropy v Tacenu, 1. místo v Českém poháru a 1. místo na Českých akademických hrách.
Čtvrtým nejlepším sportovcem ČVUT se stal Jan Tesař z Fakulty biomedicínského inženýrství. V běhu na 400 metrů získal na Halovém mistrovství Evropy v Bělehradě ve štafetě 4 x 400 metrů 3. místo a 8 místo v běhu na 400 metrů. Na Letní světové univerziádě v Taipei ve štafetě 4 x 400 metrů byl rovněž 3. a účastnil se semifinále v běhu na 400  metrů.

Moc blahopřejeme.