Informační seminář Erasmus+ Klíčová akce 2 - Strategická partnerství 2018

Vážení,

dne 5. 2. 2018 od 12h30 pořádá Dům zahraniční spolupráce informační seminář pro žadatele o projekty Erasmus+ Klíčové akce 2 - Strategické partnerství v oblasti vysokoškolského vzdělávání.

Seminář je určen pro instituce působící v oblasti vysokoškolského vzdělávání včetně podniků, výzkumných ústavů a dalších institucí/organizací, které plánují předložit žádost o financování projektu KA2 ve výzvě 2018.

Detaily o semináři naleznete na odkaze níže. Máte-li zájem, registrujte se prosím do konce tohoto týdne zde:

Prosím, informujte o semináře i vaše kolegy z kateder, fakult a dalších odborných pracovišť.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem,

Ing. Jan Slavíček