Pozvánka na konferenci věnovanou současným možnostem lůžkových a ambulantních zdravotnických zařízení při řešení mimořádných událostí a krizových situací

Fakulta biomedicínského inženýrství Českého vysokého učení technického v Praze společně se Společností pro radiobiologii a krizové plánování České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně pořádají 12. dubna 2019 od 10 hodin konferenci věnovanou současným možnostem lůžkových a ambulantních zdravotnických zařízení při řešení mimořádných událostí a krizových situací ve Velkém přednáškovém sále Lékařského domu, Sokolská 31, Praha 2.

Jsme přesvědčeni, že se jedná o vysoce aktuální problematiku, které je nutné věnovat, s ohledem na stále narůstající napětí v České republice i v zahraničí, odpovídající pozornost. Dosáhnout předpokládaného cíle je možné spoluprací státních orgánů, zdravotnických zařízení, vysokých škol věnujících se dané problematice a bezpečnostních složek.

Dovolte nám, pozvat Vás, i Vaše spolupracovníky na výše deklarovanou konferenci. Program nepovažujeme za uzavřený, rádi přivítáme i Váš příspěvek související s tématem konference.

Pokud máte zájem vystoupit, prosím, napište jméno autorů a název příspěvku na adresu marketa.janu@fbmi.cvut.cz .

Registrace na konferenci zde.

Na konferenci není vybírán žádný konferenční poplatek.