EuroTeQ nabízí další virtuální kurzy na partnerských univerzitách

Již 3. vydání katalogu kurzů EuroTeQ je od 25. dubna do 6. června otevřeno pro registraci. Nová sada technologických, jazykových, kulturních a podnikatelských kurzů je k dispozici na našich evropských partnerských univerzitách od září 2022 do ledna 2023.

EuroTeQ Engineering University je konsorcium 6 evropských univerzit, které vedle ČVUT tvoří také Technical University of Munich (Mnichov, Německo), Technical University of Denmark (Lyngby, Dánsko), Ecole Polytechnique (Paříž, Francie), Tallinn University of Technology (Talin, Estonsko), Eindhoven University of Technology (Eindhoven, Nizozemí). Od následujícího semestru si lze také zapisovat kurzy na Technion Israel Institute of Technology (Haifa, Izrael).

Kompletní katalog kurzů je k dispozici zde www.euroteq.eu/courses.

Kontaktní osoba Ing. Andrea Vavřinová