Informační schůzka pro zájemce o st. pobyt v rámci ERASMUS+ 2019/2020 - 31.10.2018

Odbor zahraničních vztahů ČVUT-R ve spolupráci s ISC pořádá ve středu 31.10.2018 od 13 hodin v budově FSv, Thákurova 7, Dejvice, v posluchárně D1122 informační schůzku pro zájemce o studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ v akademickém roce 2019/20.

Kromě prezentace programu a jeho možností budeme podávat informace o přihláškách do programu a výběrovém řízení, příslušných termínech, a v závěru schůzky budou zodpovídány dotazy k programu a jeho fungování na ČVUT.

K dispozici pro zodpovídání dotazů budeme také od 14 hodin na stánku OZV v atriu budovy Fakulty stavební.

Informační schůzka je součástí akce STUDUJ VE SVĚTĚ - Zahraniční výjezdy pro studenty ČVUT  (viz aktualita zde).