Nejlepší pojede na Summnit na Floridu - volitelný předmět Integrace dat ve zdravotnictví

Pokud se zajímáte o problematiku výměny informací v medicíně, zvažte již teď předběžný zápis volitelného předmětu INTEGRACE DAT VE ZDRAVOTNICTVÍ. Nejlepší absolventi budou mít možnost navštívit InterSystems Global Summit 2023 na Floridě v USA včetně uhrazení nákladů souvisejících s cestou, případně jim bude nabídnuta stáž ve firmě InterSystems.

Předmět bude vyučován v hybridní formě (fyzicky i online přes MS Teams) v Praze na Albertově ve středy odpoledne a je otevřen studentům všech ročníků i fakult.

Další informace naleznete v přiloženém letáku případně na webu

Zápis předmětu je možný zde.

S případnými dotazy se můžete obrátit na garanta předmětu Jana Mužíka muzik@fbmi.cvut.cz.

Jednou z úspěšných absolventek tohoto předmětu je Anhelina Sadovnikova, studentka bakalářského studijního programu Informatika a kybernetika ve zdravotnictví na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT. Na základě testu firmy InterSystems v angličtině, kde uspěla jako nejlepší s nejvyšším počtem získaných bodů, již v USA absolvovala týdenní stáž.