POJEĎTE S ÚTVS V LÉTĚ NA SPORTOVNÍ KURZ

Máme pro Vás volná místa na LVK. Otevíráme opět přihlašování pro studenty ČVUT a jejich kamarády na sportovní kurzy ÚTVS. Vyberte si z pestré nabídky a pojeďte s nám si užít léto plné sportu a zábavy. Těšíme se na společné zážitky
ÚTVS ČVUT připravilo pro studenty ČVUT pestrou nabídku letních kurzů. Golf, jóga, tenis, volejbal, turistika, cyklistika, jízda na koních, sjezd řeky, lukostřelba, sebeobrana, windsurfing, beach volejbal a mnoho dalších sportů. Kurzy organizujeme jak v České republice tak v zahraničí. Zapište si kurz na našich webových stránkách. Kurzy v ČR se řídí s ohledem na epidemiologickou situaci opatřeními vydanými MZ ČR a kurzy v zahraničí opatřeními dané destinace. O konkrétních podmínkách Vás bude informovat vedoucí kurzu.

Těšíme se na společné zážitky.