Workshop “O výhodách a úskalích doktorského studia v zahraničí”

Vážené studentky, vážení studenti,

nabízíme Vám možnost zúčastnit se workshopu “O výhodách a úskalích doktorského studia v zahraničí.” Workshop je určen studentům magisterského studia a studentům posledních ročníků bakalářského studia a proběhne dne 10. října 2019 od 9.45 do cca 14 hodin v Uhelně na VŠCHT

Cílem workshopu je seznámit studenty s tím, jaké výhody a úskalí obnáší doktorské (Ph.D.) studium v zahraničí. Součástí akce budou prezentace mladých vědců se zahraniční zkušeností. Praktická část workshopu pak bude zaměřena na to, jak napsat životopis, motivační dopis, a jak si vybrat svoji budoucí laboratoř/působiště. Podrobnější informace o celé akci jsou k dispozici na webových stránkách workshopu.

Účast na workshopu je zdarma. V případě zájmu je nutné se zaregistrovat na webových stránkách workshopu do 3. 10. 2019. Kapacita akce je z organizačních důvodů omezena na 40 účastníků.

Jedním z lektorů bude absolvent Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT Ing. Vladimír Sobota, který je od září 2016 studentem doktorského studijního programu na Maastricht University, kde se věnuje experimentálnímu výzkumu fibrilace síní.