Přihlášky na týdenní intenzivní kurzy ATHENS březen 2020 – termín odevzdání pouze do 27.01.2020 do 11 hodin!

Harmonogram pro březen 2020

(všeobecné informace)

Registrace na jednotlivé kurzy březen 2020 bude Paříží spuštěna dne 09. 01. 2020!

Termín akce:  14. – 22.03.2020 (u některých kurzů již 14.03.2020 dopoledne)
Termín kurzů: 16. – 20.03.2020

Čtěte pozorně ještě před vyplňováním přihlášky:

1. Důkladně vyberte kurz, ať nejste zklamáni – projďete si zprávy Vašich kolegů, kde jsou informace o samotných kurzech, ubytování, dopravě, finančních nákladech…….
  2. Podle pokynu z centrály v Paříži uveďte minimálně 3 zvolené kurzy řazené podle vašich priorit. Pokud by byl první kurz obsazen, budete přeřazeni do další volby. Uvádějte ale opravdu kurzy, o které máte zájem!!! Pokud uvedete pouze 1 kurz, podstupujete riziko vyřazení v případě přeplněnosti kurzu!!!
  3. Do přihlášky uvádějte své jméno, příjmení a další údaje bez české diakritiky.
  4. Passport Number  číslo pasu nebo občanského průkazu
  5. Student Identity Number – osobní číslo
  6. Year of study – ročník studia (sčítá se Bc.+Mgr.+Ph.D.)
  7. Finanční podpora v poměrné výši jízdného a cca 60% předpokládaných pobytových nákladů je zajištěna pro všechny vybrané studenty (především 4. a vyšších ročníků).
  8. Výběr z přihlášených uchazečů provádí pedagogičtí proděkané jednotlivých fakult (bude zohledněn prospěch, počet uskutečněných zahraničních výjezdů apod.), ne rektorát ČVUT.
  9. Veškeré dotazy týkající se programu ATHENS směřujte prosím na Ing. Janu Dudkovou.

Přihlášení:

1. Přihláška (po přesměrování na příslušnou webovou stránku srolujte ke konci stránky a použijte zelené okno – APPLY FOR THE MARCH/NOVEMBER SESSION). Přes „APPLY HERE“ budete přesměrováni na aktuální březnovou přihlašovací aplikaci, která bude spuštěna 09.01.2020.
  2. Dále pokračujte dle dokumentu: Postup pro přihlašování na program Athens zaslaný pařížskou centrálou. Vše je zde podrobně popsáno a neměl by být problém se přihlásit, pokud jednotlivé kroky dodržíte.
  3. Vzor vyplněné přihlášky, který Vám systém vygeneruje.
  4. Vytištěnou přihlášku = Registration form a podepsaný Student Commitment odevzdejte v úředních hodinách na zahraniční oddělení paní Kulhánkové - místnost: B-431, do 27.01.2020 do 11:00 hod. Přihlášku je možno zaslat i emailem na kulhankova@fbmi.cvut.cz do stejného termínu!