Biomedicínská a klinická informatika: nový navazující magisterský studijní program na FBMI

Fakulta biomedicínského inženýrství otevírá nový dvouletý navazující magisterský studijní program Biomedicínská a klinická informatika se specializacemi Softwarové technologie a Asistivní technologie. Program je zaměřen na přípravu inženýrů pro práci při vývoji software a jeho propojení s přístrojovou technikou v oblasti biologie a lékařství. V průběhu studia se studenti seznámí s nejvýznamnějšími aplikačními oblastmi informatiky v lékařství a současně získají teoretické znalosti informatických disciplín, které mohou později uplatnit v klinické praxi.
Program je vhodný pro absolventy bakalářských studijních oborů z oblasti informatiky.

Hlásit se ke studiu můžete až do 13. 8.