Nenechte si ujít KLADENSKÝ MAJÁLES

Organizátoři Kladenského Majálesu Vás zvou na již 10. ročník této neziskové studentské akce pořádané studenty FBMI. Dne 19. 4. 2018 (čtvrtek) od 13:30 do 22:00 za GDM (5. května 1870)

Vystoupí kapely jako je Pokáč, Plán-B, Žádnej stres, Opak Dissu, The Shookies, The Osels!
Studentské ceny, dobrovolné vstupné, atrakce pro děti zdarma, soutěže a mnoho dalšího.

Máme připraven program pro celou rodinu. Tak vypadá náš pravý studentský majáles!
Můžete se těšit na Starokladenské pivo, drinky a koktejly, hotdogy, medovinu, čaje, vodní dýmku a cukrovinky.

Chceš být celý rok uctíván, oslovován Pane Králi nebo Paní Královno, mít přednost ve frontě v menze a vstup na vánoční večírek BIONu zdarma? Kandiduj na Krále a Královnu Majálesu).

Přijď se ve čtvrtek odpoledne pobavit. Úderem desáté večerní ale nekončíme! Bude následovat afterparty v klubu NEBE na Kladně.

Více informací na: FB událostWeb

Soubor