Dva nejlepší sportovci ČVUT z FBMI

Datum akce
Místo akce
Praha

Ve středu 19. prosince byly v Betlémské kapli vyhlášeny výsledky soutěže o nejlepšího sportovce ČVUT. Na první příčce se umístil Vít Přindiš, student doktorského studia Fakulty biomedicínského inženýrství na katedře biomedicínské techniky. Druhou pozici obsadila studentka Masarykova ústavu vyšších studií Martina Satková a třetí místo získal Matouš Kasal z Fakulty biomedicínského inženýrství.
Vít Přindiš se věnuje vodnímu slalomu. V disciplíně K1 si dojel pro 3. místo v týmové soutěži na mistrovství světa v Rio de Janeiru a v individuálním závodě skončil na 7. pozici, dále získal 2. místo v individuálním závodě na mistrovství Evropy v Praze, 1. místo na mistrovství Evropy v týmové soutěži v Praze, 3. místo v celkovém hodnocení světového poháru, 1. místo v Českém poháru a 1. místo na Českých akademických hrách.
Softbalem se zabývá student magisterského studia Matouš Kasal. Umístil se na 1. příčce na mistrovství Evropy v Havlíčkově Brodě, kde byl autorem vítězného finálového homerunu. Jeho tým získal rovněž 4. místo na Interkontinentálním poháru v Praze.
 

Back to Top