NAVŠTIVTE NÁS NA NOCI VĚDCŮ

Fakulta biomedicínského inženýrství představí svou expozici na Českém institutu informatiky, robotiky a kybernetiky

Noc vědců, akce oživující v jeden večer stovky vědeckých budov, do kterých se běžný smrtelník nedostane. Návštěvníci „proplouvají“ laboratořemi, přednáškovými místnostmi, vybuchujícími experimenty a jdou do hloubky aktuálních témat. Děti, dospělí, senioři, každý zapálený pro vědu je vítaný. Setkejte se s našimi vědci - a oni už vás naučí vědu milovat.

Letošní ročník nese motto Všemi smysly. Přijďte tedy prozkoumat všemi smysly ČVUT v Praze! Čekáme vás v Praze v Dejvicích u „Kulaťáku“, v ulicích Břehová a Horská, a taky na pracovištích Jaderky a Dopravky v Děčíně. Je pro vás připravena spousta zajímavých workshopů, přednášek a soutěží.

Přímo na rektorátu si můžete zahrát bojovku napříč pražskými univerzitami. Na ČVUT připadl krásný smysl čich – takže si budete moci vyzkoušet, zda správně přiřadíte charakterizující vůni k jednotlivým fakultám.

Z našeho pestrého programu si můžete vybrat zde https://www.nocvedcu.cz/organizace/ceske-vysoke-uceni-technicke-v-praze.