Kontakty

 

Lidé#lide
Adresa a fakturační údaje#adresa

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta biomedicínského inženýrství

adresa: nám. Sítná 3105, 272 01 Kladno 2
telefon: +420 224 358 419
e-mail: info@fbmi.cvut.cz
IČ: 68407700
DIČ: CZ68407700
bankovní účet: 27-7380010287/0100, Komerční banka, a. s.
swift code: KOMBCZPPXXX
datová schránka ČVUT p83j9ee
Podatelna#podatelna

Podatelna slouží pro vnější písemný styk jak s veřejností, tak i s jinými společenskými institucemi. Provoz podatelny je upraven úředními hodinami. V podatelně lze v úředních hodinách osobně podat resp. předat příslušné písemnosti.

Podatelna fakulty také slouží jako poštovní oddělení, neboť má v popisu své činnosti také příjem a odesílání veškeré pošty, která podléhá předepsané písemné evidenci.

Správce podatelny: Šárka Mejstříková
Telefon:  +420 224 359 732
Místnost: C3
Úřední hodiny:  
pondělí - pátek 9:00 - 11:00
Znalecký ústav#zu

Nestranné, profesionální a kvalitní znalecké a expertní posudky jsou oporou pro Vaše klíčová rozhodnutí a předpokladem úspěšného řešení sporných situací. V rámci znalecké činnosti nabízíme již několik let svým klientům zpracování znaleckých posudků, expertíz a odborných stanovisek včetně poskytování poradenství v oblasti biomedicínského inženýrství. Ministerstvo spravedlivosti ČR potvrdilo odbornou erudici a zkušenost týmu pracovníků naším zapsáním do seznamu znaleckých ústavů, a to s širokým rozsahem znaleckého oprávnění. Našimi klienty jsou nejvýznamnější subjekty na českém trhu. Zprostředkovateli našich služeb pro své klienty bývají často advokátní kanceláře nebo finanční instituce. Mezi nejvýznamnější zákazníky, pro které tým znaleckého ústavu pracoval v posledním období, patří zejména Ministerstvo zdravotnictví ČR, Deloitte Advisory, s.r.o, KPMG Česká republika Audit, s.r.o., Regionální rada regionu soudržnosti Jihovýchod, Krajský úřad Plzeňského kraje, Město Slaný, Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, nemocnice, policie a soudy České republiky.

VÝHODY VYUŽITÍ NAŠICH SLUŽEB

 • sehraný tým pracovníků znaleckého ústavu, kteří disponují rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi z oblasti biomedicínského inženýrství a příbuzných oborů;
 • dodržování předem stanovených termínů s možností zpracování požadovaných výstupů v co nejkratším čase;
 • široký rozsah znaleckého oprávnění v technických oborech, metrologii, ekonomice a zdravotnictví;
 • samozřejmostí je zachování mlčenlivosti ve vztahu ke klientovi a dodržování nejpřísnějších mezinárodních norem systému řízení bezpečnosti informací;
 • možnost využití spolupráce s dalšími externími odborníky z nemocnic, auditorských firem a státní správy s dlouholetou praxí a s unikátními znalostmi;
 • naší předností je vypracovávání znaleckých posudků založených na principech formální logiky s využitím základních principů dokazování a na snadné přezkoumatelnosti.

Klientům po vyjasnění znaleckého úkolu naznačíme oceňovací postupy a metody, kterými budeme postupovat, a specifikujeme nezbytné podklady. Samozřejmostí pro náš znalecký ústav je pomoc a rada klientovi v sestavování podkladů. Nelpíme na přehnaném formalizmu a neobtěžujeme klienta neadekvátními požadavky, které klienta zbytečně zatěžují a znaleckému ústavu nepomohou. Naše služby pro Vás představují mnoho výhod. Zaručujeme Vám, že:

 • vyřešení Vaší zakázky věnujeme nejvyšší odbornou péči;
 • zadané úkoly zpracujeme v krátkých lhůtách a nejvyšší kvalitě;
 • jsme schopni zpracovávat i zadání velkého rozsahu;
 • zachováváme naprostou diskrétnost, dodržujeme přísná etická pravidla a profesní závazky plynoucí ze slibu znalce.

K samozřejmým součástem našich služeb patří úvodní konzultace s klientem a navržení možných řešení a přístupů včetně technického, ekonomického a právního rozboru. Bude nám ctí, když se rozhodnete právě pro naše služby. Objednávat je můžete všemi tradičními způsoby: zavolejte nám na telefonní číslo +420 224 359 901, pošlete e-mail nebo si sjednejte osobní schůzku.

 1. V souladu se Statutem Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT se rozhodnutím ministra spravedlnosti České republiky JUDr. Pavla Blažka, PhD. čj: 52/2012-ODS-SZN/13 z 11. července 2012 ČVUT – Fakulta biomedicínského inženýrství stala ústavem kvalifikovaným pro znaleckou činnost v oborech publikovaných v Ústředním věstníku České republiky.
 2. Činnost znaleckého ústavu řídí prof. Ing. Peter Kneppo, DrSc. v součinnosti s vedením Katedry biomedicínské techniky, administrativní činnost zabezpečuje sekretariát katedry – Klára Míšková, DiS. a Nikola Lukáčová, DiS.
 3. Projednané výstupy znaleckého ústavu předkládá kontaktní osoba prof. Ing. Peter Kneppo, DrSc. k podpisu děkanovi Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze prof. MUDr. Ivanu Dylevskému, DrSc. dle Statutu Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze.

Ceník

Kontakt:

Vedoucí katedry biomedicínské techniky: prof. Ing. Peter Kneppo, DrSc.
Email: znalecky.ustav@fbmi.cvut.cz
Telefon: +420 224 358 402
Sekretariát katedry biomedicínské techniky: Klára Míšková, DiS.Nikola Lukáčová, DiS.
Telefon: +420 224 359 901
Budovy#budovy

Kokos

Kokos

Adresa:

nám. Sítná 3105, 272 01 Kladno 2

Budova je otevřena:

pondělí - pátek 6:00 - 22:00
sobota - neděle zavřeno

Správce budovy:

Josef Řimsa

Stavební technik:

Ing. Jana Marková

Údržba:

Václav Vávra

Doprava:

 • Autem - mapa

  • Z Dejvické - nahoru po Evropské až ke sjezdu na R7 (nájezd Chomutov/Slaný/Kladno/Letiště), kde sjedete a budete pokračovat až k výjezdu č. 7 (Kladno/Lidice/Buštěhrad), pokračujete až k odbočce vlevo (směr McDonald’s), poté stále rovně (projedete 3 světelné křižovatky) a na 4. světelné křižovatce již vidíte po levé straně budovu FBMI
  • Ze Zličína - napojte se na Pražský okruh (směr Chomutov/Karlovy Vary/Letiště/R1/Pražský okruh) a pokračujte až k výjezdu č. 26 (Karlovy Vary), po karlovarce pojedete až k výjezdu č. 12 (Kladno/Unhošť), projdete přes Malé a Velké Přítočno až přijedete na kruhový objezd na Kladně – na něm se dáte doleva, pokračujete stále rovně a na 4. semaforu se dáte doleva, přes další semafor pokračujete rovně a na další světelné křižovatce již vidíte budovu FBMI (opět po levé straně)
  • Z letiště - napojíte se na silnici R7 a pokračujete viz trasa z Dejvické
 • Autobusem - mapa

  • nejrychleji se k nám dopravíte přímým spojem ze stanice Metra A - Nádraží Veleslavín nebo ze stanice Metra B - Zličín
  • cesta přímým spojem trvá přibližně 30 minut
  • autobusová zastávka Sítná je přímo u budovy školy (viz mapa bod B)
  • více k jednotlivým spojům najdete zde https://pid.cz/
 • Vlakem - mapa

  • rychlíkem jste z centra Prahy (Masarykovo nádraží) na Kladně za 40 minut
  • vlaková zastávka je však ještě cca 15 minut chůze od fakulty (viz mapa bod C)

Kasárna

Kasárna

Adresa:

Sportovců 2311, 272 01 Kladno

Budova je otevřena:

pondělí - sobota 7:00 - 20:00
neděle zavřeno

Správce budovy:

Michal Horňák
Back to Top