Pozvánka na konferenci 12. Střešovický transfuzní den

Vážení

rád bych Vás co nejsrdečněji pozvali na konferenci 12. Střešovický transfuzní den, která se koná 15. listopadu 2018 v Orea Hotel Pyramida v Praze, s názvem "Plná krev se vrací!" na vysoce aktuální téma managementu moderní hemostatické resuscitace v  urgentní a přednemocniční péči.

Na konferenci, kterou  pořád Ústřední vojenská nemocnice Praha ve spolupráci se Zdravotnickou záchrannou službou hl.m.Praha a STL ČLS JEP, se podařilo zajistit mimořádnou sestavu špičkových přednášejících z celého světa.

V průběhu celé konference je zajištěn simultánní překlad.

V příloze e-mailu naleznete pozvánku a program konference, registrovat se můžete zde: www.uvn.cz/transfuzniden, kde je též možnost si zajistit ubytování.
Studenti mají účast zdarma - musí se ale registrovat přes e-mail na zuzana.mosonova@uvn.cz a následně při regitraci na konferenci prokázat studentským průkazem.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte organizační tým konference:

miroslava.kricnerova@uvn.cz nebo zuzana.mosonova@uvn.cz.

S  pozdravem

plk. MUDr. Miloš Bohoněk, Ph.D.

primář OHKT ÚVN Praha a odborný garant konference