Pozvánka na studentskou konferenci na téma: TELEMONITORACE CHRONICKÝCH ONEMOCNĚNÍ

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na 1. ročník Studentské vědecké konference pořádané pod záštitou Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT.

Tématem konference je Telemonitorace chronických onemocnění. Studenti zde budou moci prezentovat výsledky bakalářských, diplomových, disertačních prací, případně i rozsáhlejších semestrálních prací.

Účastníci se mohou těšit též na přednášky odborníků z dané oblasti. Cílem konference je společné setkání studentů, mladých vědců i zkušených odborníků, kteří si budou moci předávat vzájemně své zkušenosti.

Tematické oblasti konference:

·       telemonitorace v diabetologii
·       telemonitorace při kardiovaskulárních onemocněních
·       telemonitorace ve fyzioterapii a rehabilitačním lékařství
·       telemonitorace v jiném odvětví medicíny

Všechny přijaté abstrakty budou publikovány v elektronickém sborníku s ISBN.

Součástí konference bude také soutěž o nejlepší příspěvek. Tři nejlepší příspěvky budou oceněny odměnou od sponzorujících partnerů.

Termín konání: 19. 5. 2021 od 9 hod.

Termín pro přijímaní abstraktů: prodloužen do 9. 5. 2021

Místo: Konference proběhne vzhledem k současné epidemiologické situaci ONLINE.

Registrační formulář pro aktivní i pasivní účast a další informace naleznete zde

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

za celý organizační tým

Aneta Buchtelová