Pozvánka na micro-credentials odborný profesní kurz PERSON RESPONSIBLE FOR LEGAL COMPLIANCE ACCORDING TO EU REGULATION 2017/745 (MDR) AND ITS ROLE IN COMPANIES (EuroTeQ – Engineering University)

Pracoviště KIT FBMI na Albertově nově nabízí profesní kurz “PERSON RESPONSIBLE FOR LEGAL COMPLIANCE ACCORDING TO EU REGULATION 2017/745 (MDR) AND ITS ROLE IN COMPANIES“, který vznikl v rámci iniciativy evropských univerzit EuroTeQ - Engineering University.

CÍL KURZU: Účastníci získají základní orientaci v problematice posuzování shody zdravotnických prostředků dle požadavků Nařízení EU 2017/745 pro výrobce a autorizované zástupci zdravotnických prostředků.

JAZYK: Angličtina

TERMÍN KONÁNÍ: 1. 10. – 31. 12. 2023

TYP KURZU: Hybridní (účast prezenční i online)

VÝSTUP: Úspěšní absolventi závěrečného získají 3 ECTS kredity

REGISTRACE je otevřena: 8. 1. - 31. 8. 2023.
Kapacita je omezena.
V případě zájmu o registraci, prosím kontaktujte:
studenti ČVUT: andrea.vavrinova@cvut.cz
odborná veřejnost: lll@cvut.cz

INSTRUKTOR: Ing. Martin Vítězník, ČVUT FBMI (KIT)
CENA: €1.000

KOMPLETNÍ INFORMACE KE KURZU ZDE.

V případě, že byste měli zájem o odborné semináře věnované Osobám odpovědným za dodržování právních předpisů MDR, jejich rolím ve firmách a spojené problematice, v českém jazyce, neváhejte a navštivte web univerzitního spin-off projektu

VÍCE INFORMACÍ O EUROTEQ – ENGINEERING UNIVERSITY:
Jedná se o jeden z nejprestižnějších programů financování Evropské komise.
Cílem tohoto nástroje je v příštích několika letech vytvořit ambiciózní evropské univerzitní aliance, které ještě více posílí evropské univerzitní prostředí. Evropská unie financuje EuroTeQ jako součást svého programu evropských univerzit po dobu prostřednictvím programů Erasmus+ a Horizont 2020.
Každý ze šesti partnerů, ukotvených v různých geografických a kulturních kontextech, se svým odpovídajícím ekosystémem poskytuje spolupráci EuroTeQ přidanou hodnotu a konkurenční výhodu.
Vedle Českého vysokého učení technického v Praze (ČVUT) jsou do EuroTeQ začleněni Technical University of Munich (TUM), Technical University of Denmark (DTU)Eindhoven University of Technology (TU/e), Institute Polytechnique de Paris (IP Paris) a Tallinn University of Technology (TalTech)

Informace o programu EuroTeq – a prestige project of European Commission [online]. https://euroteq.eurotech-universities.eu/