Studentská anketa

Od 20. 5. 2019 se opět spouští provoz studentské ankety. Nově jsou v anketě zahrnuty i celofakultní otázky, takže každý student, který se ankety zúčastní, má nově možnost vyjádřit svůj názor na vedení a celkové dění na naší fakultě.

Tento nový systém pro vyplnění anketních lístků v sobě zahrnuje zcela přepracovaný způsob, jakým se názory studentů zaznamenávají a vyhodnocují. Nové rozhraní je tedy přehlednější a pro vyplnění mnohem rychlejší, než jak tomu bylo u původního systému.

Anketu lze vyplnit za pouhých pár minut!

Anketa je otevřena pro všechny, kteří chtějí vyjádřit svůj názor na předměty, vyučující nebo vedení FBMI za letní semestr akademického roku 2018/2019. Spokojenost či nesouhlas s děním na fakultě je možné poslat od 20. 5. do 13. 9. 2019.

Všechny odpovědi jsou 100% anonymní, stejně jako tomu bylo v předešlých letech.

Pokud máš zájem zlepšit prostředí na fakultě, ve kterém se každý den pohybujeme, věnuj pár minut vyplnění ankety. Zpětná vazba je totiž velmi důležitá. Právě díky ní může každý z nás přispět ke všeobecné spokojenosti na FBMI.

Anketu je možné vyplnit na této stránce: https://anketa.cvut.cz

Poznámka: Po rozkliknutí odkazu se nejprve musíte v pravém horním rohu přihlásit (SSO přihlášení). Po přihlášení budete automaticky přesměrováni na samotné rozhraní pro vyplnění studentské ankety.