POZVÁNKA NA KONFERENCI MODERNÍ POSTUPY V DISTANČNÍ PÉČI A REHABILITAČNÍM LÉKAŘSTVÍ

Datum události

POZVÁNKA NA KONFERENCI MODERNÍ POSTUPY V DISTANČNÍ PÉČI A REHABILITAČNÍM LÉKAŘSTVÍ

Dovolujeme si Vás pozvat na 2. ročník vědecké konference ,,Moderní postupy v distanční péči a rehabilitačním lékařství", která navazuje na úspěšný loňský ročník. Letošní konference, která se koná 4. a 5. dubna 2024 v Kongresovém centru ÚVN, nabízí ještě větší prostor pro spolupráci a výměnu znalostí napříč medicínskými a technickými obory. Konferenci organizuje katedra informačních a komunikačních technologií v lékařství Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT.

Konference se zaměřuje zejména na přínos technologií ve zdravotní péči a na neomezený potenciál moderních inovací ve zdravotnictví.
Druhý ročník tak vytváří jedinečnou platformu, která umožňuje sdílet zkušenosti prostřednictvím vědeckých příspěvků odborníků z klinické sféry a prezentace specialistů v technických oborech, včetně AI, kybernetické bezpečnosti a virtuální reality. Pevně věříme, že takto postavený program přinese účastníkům konference komplexní pohled na integraci technologií ve zdravotnictví.
Akce se koná pod záštitou Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze, 1. LF UK, Sekce Telemedicíny České společnosti lékařské fyziky ČLS JEP a Ústřední vojenské nemocnice – Vojenská fakultní nemocnice Praha.
Program bude opět nabitý vědeckými příspěvky pokrývajícími rozmanitou škálu témat. Zahrnuje nové sekce a výstavní plochu, kde si účastníci budou moci v reálném čase dané technologie vyzkoušet.

Nenechte si ujít příležitost zachytit aktuální témata v měnícím se zdravotnictví! Podívejte se na program, poznačte si datum do kalendáře a zajistěte si své místo ještě dnes.

Přihlásit se můžete zde: https://www.distancnirehabilitace.cz/

 

Pojďme společně utvářet budoucnost zdravotnictví!

pl
 

Back to Top