Podpořte naši tradiční vánoční inženýrskou sbírku

Vánoce jsou již za dveřmi a tak přichází ideální čas dobrých skutků. Pojďme udělat hezké Vánoce dětem z DRS Zvonek na Kladně a z Klokánku v Hostivici u Prahy.

Od 2.12. do 13.12. proběhne na FBMI Vánoční inženýrská sbírka.  Do sběrných košů umístěných u recepce na Kokosu a Kasárnách můžete nosit hračky, učební pomůcky, pastelky, omalovánky, pexesa, hry, plyšáky, skládačky, zkrátka vše, co by podle vás mohlo potěšit děti a zaměstnance ze Zvonku a Klokánku. Pokud si nebudete jistí, zda je dárek vhodný, neváhejte nám napsat a zeptat se!

Sbírka proběhne letos i na mnoha místech univerzit ČVUT, ČZU, VŠE a několika firmách.

Sbírku zakončíme 17. 12. od 18:15 na Hvězdě Vánočním utkáním hokejistů Engineers Prague proti finským kamarádům Hernesaaren Näädät (Aalto University), kteří sbírku pořádají ve Finsku a dovezou dárky přímo od polárního kruhu!

Předání hraček dětem proběhne koncem prosince na vánoční besídce. Věříme, že podpoříte dobrou myšlenku a že stejně jako v minulých letech vzájemnými silami rozdáme mnoho radosti.

Ing. Tomáš Pokorný