Pozvánka na odbornou konferenci TRENDY VÝVOJE DIGITÁLNÍ RADIOGRAFIE A SYSTÉMŮ PACS V LÉKAŘSTVÍ

Dovolujeme si pozvat všechny zájemce na odbornou konferenci s názvem Trendy vývoje digitální radiografie a systémů PACS v lékařství , která se uskuteční dne 25.11.2022 od 9.45 v malém sále KL:C-4 na ČVUT FBMI v Kladně.

Jedná  se již o 4. ročník odborné konference o vývojových trendech zobrazovacích systémů jednotlivých modalit, kde se setkávají zejména studenti profesí biomedicínský technik a biomedicínský inženýr z ČVUT, VŠB TUO a VUT, ale i absolventi naší ČVUT FBMI a další zájemci z řad biomedicínských techniků, biomedicínských inženýrů, ale i klinických inženýrů.

Z hlediska programu jsou zařazeny následující části:
-    úvodní přednáška o historii a současnosti uvedené  modality,
-    vystoupení zástupců významných výrobců uvedené modality,
-    vystoupení zástupců zdravotnických zařízení s jejich zkušenostmi s využíváním dané modality,
-    vystoupení zástupců VŠ, které vzdělávají biomedicínské techniky a biomedicínské inženýry právě v oblasti zobrazovacích  systémů,
-    soutěžní část, kde vystoupí zástupci jednotlivých VŠ (studenti, absolventi, doktorandi) se svými příspěvky.

Detaily o předchozích ročnících konferencí jsou k dispozici na níže uvedených www stránkách.

MR
CT