POZVÁNKA NA PŘEDNÁŠKU - “A Novel Approach to Optimize Thermal Medicine: Target-Specific Parametric Multiphysics Modeling for System Design and Clinical Translation”

Datum události

hlavaFakulta biomedicínského inženýrství ČVUT pořádá v rámci cyklu přednášek světových odborníků z oblasti biomedicínského inženýrství další, tentokrát na téma “A Novel Approach to Optimize Thermal Medicine: Target-Specific Parametric Multiphysics Modeling for System Design and Clinical Translation”.

Přednášet bude Dr. Paolo Maccarini, Ph.D (Duke University and Duke University Medical Center, USA), který patří k předním světovým odborníkům v oblasti zavádění mikrovlnných technologií do lékařské terapie i diagnostiky. 

Přednášet bude o inovativním přístupu pro zlepšení návrhu, validace a kontroly zdravotnických prostředků pro termální medicínu. Tento přístup je založený na kombinaci multifyzikálního počítačového modelování a metod umělé inteligence. Výsledkem pak je optimalizovaný návrh terapeutických zařízení zajišťující bezpečnou a konzistentní aplikaci terapie pro široké spektrum klinické populace.

Živý přenos můžete sledovat ve čtvrtek 11. 3. 2021 ve 14:00 hodin zde.
 

Životopis Dr. Paolo Maccarini, Ph.D

Back to Top