SEZNAMOVACÍ KURZ BIOŠROT PRO NOVÉ STUDENTY BAKALÁŘSKÉHO STUDIA NA FBMI

SEZNAMOVACÍ KURZ BIOŠROT PRO NOVÉ STUDENTY BAKALÁŘSKÉHO STUDIA NA FBMI

Zveme vás na přípravně-seznamovací kurz BioŠrot, který je určený pro nové studenty prvních ročníků bakalářských studijních programů na Fakultě biomedicínského inženýrství. Kurz se koná od soboty 10. 9. do pátku 16. 9. 2022.

Využijte jedinečné příležitosti seznámit se se svými spolužáky a dozvědět se více o tom, jak to chodí na vysoké škole. Máme pro Vás připravený zábavný a prakticky orientovaný program s množstvím experimentů a příkladů z každodenního života, společenské a seznamovací hry a mnoho dalšího.

Cílem kurzu je připravit studenty prvního ročníku bakalářského studia na budoucí studium, poradit jim, jak na vysokoškolské studium a seznámit je s akademickým prostředím. Chybět nebude ani společenská část.
Odborný program bude podán zábavnou formou a prakticky orientovaný s množstvím experimentů a příkladů z každodenního života. Kurz má na FBMI mnohaletou tradici a vedou ho zkušení pedagogové z FBMI. Odborná část programu je zaměřena na problematiku chemie, fyziky a matematiky.

Jak se přihlásit? - Vyplněním formuláře

Více informací pak naleznete na pozvánce zde.

Kurz stojí 3 600 Kč + strava (plná penze - 300 Kč na den)

(Pro studenty prvního ročníku Fyzioterapie je určen specializovaný seznamovací kurz Fyziotmel:-)

Na společné zážitky se těší všichni vedoucí.