DO AKCE TERIBEAR HÝBE PRAHOU SE LETOS MŮŽETE ZAPOJIT V RÁMCI TÝMU ČVUT

ČVUT se v letošním roce rozhodlo zapojit do akce TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem. Jedná se o sportovně-charitativní akci, určenou všem, kdo chtějí pomoci znevýhodněným dětem. Po deset dní non-stop máte příležitost udělat dobrý skutek. Za každý kilometr, který uběhnete/ujdete a který zaznamená váš čip, věnují partneři akce 30 Kč na podporu konkrétních příběhů z 10 oblastí, kterými se zabývá Nadace Terezy Maxové dětem. 
Jednou z těchto oblastí je podpora vzdělání dětí z dětských domovů, kterou se Vedení ČVUT rozhodlo podpořit.
 
Můžete přijít kdykoliv (v jakoukoliv denní či noční dobu) od 5. září (zahájení v 17.00 hod.) do 14. září (uzavření trati v 16.00 hod.) do parku na Vítkov k Národnímu památníku. Nahlásíte, že běžíte za tým Running Lion (kód je K98QNB), což je tým ČVUT v Praze, 
zaplatíte 200 Kč (děti do 12 let 100 Kč) a obdržíte čip. Případně on-line registrace probíhá na stránce: https://registrace.teribear.cz/
 
Čas absolvování okruhu se neměří, pouze počet absolvovaných kol a kilometrů. Čip je nepřenosný.

Pro zajištění správného fungování měření počtu kol a kilometrů je NUTNÁ sportovní ŠNĚROVACÍ obuv (vhodná k umístění čipu na tkaničku).
Prvních 100 registrovaných osob v týmu ČVUT Running Lion, kteří 6. 9. ve 14.00 hodin dorazí na Vítkov a prokáží se platným průkazem studenta/zaměstnance ČVUT a čipem obdrží tričko ČVUT zdarma. V tuto dobu zde bude přítomen také rektor ČVUT doc. Vojtěch Petráček.
 

Back to Top