Výběrové řízení na ERASMUS+ přihlášky v termínu 1. listopad – 5. prosinec 2023 - výjezd v ak.r. 2024/2025

Chceš si vyzkoušet studium v zahraničí? Přemýšlíš nad výjezdem v akademickém roce 2024/25?

Pak máš jedinečnou příležitost se přihlásit!

Výběrové řízení na studijní výjezd s Erasmus+ bude probíhat od 1. listopadu do 5. prosince 2023 přes aplikaci MOBILITY.

Potřebuješ se nejdřív rozkoukat a rozmyslet, kam vlastně chceš vycestovat? Podívej se na naše webové stránky Studuj ve světě – Blog, kde studenti sdílejí své zkušenosti s výjezdem nebo na naše sociální sítě: Facebook a Instagram.

Vše, co potřebuješ vědět o výjezdech do zahraničí najdeš v sekci: Krok za krokem – Studijní výjezdy Erasmus + Pro Bc. a Mgr.

Přihlásit se na 1 školu můžeš pouze na 1 semestr. Pokud chceš vyjet na celý akademický rok je nutná kombinace 2 různých partnerských škol.

Při podání přihlášky je třeba se buď:

1. přihlásit na jednotný jazykový test (společné pro celé ČVUT - termíny AJ pro přehled v příloze) nebo

2. zašktrnout možnost, že jsi již test psal a chceš si jej nechat uznat (nesmí být starší 3 let) nebo

3. máš některý z následujících certifikátů TOEFL, IELTS, CAE nebo FCE z angličtiny, nebo máš certifikát z jiného jazyka, vyber tuto možnost v přihlášce a následně nahraj sken certifikátu do přihlášky (certifikát nesmí být starší 4 let).

Seznam aktuálně nabízených univerzit v daném výběrovém kole najdeš vždy v aplikaci Mobility CVUT.

Více podrobností o jednotlivých školách najdeš na webu FBMI Studium v zahraniční - Seznam partnerských škol.

Pak máš jedinečnou příležitost se přihlásit!

Při podání přihlášky je třeba se buď: