Konference LIFMAT 2022 - PŘESUN TERMÍNU KONÁNÍ NA ZÁŘÍ

Datum události

Dovolujeme si Vás informovat, že po mnoha úvahách došlo k přesunutí konference LIFMAT 2022 z dubnového termínu na 8. – 9. září 2022.
Organizační a programový výbor rozhodl o přesunutí akce po pečlivém zvážení dopadů současné situace v Evropě na dění v České republice, mimo jiné i na žádost několika významných partnerů a aktivních účastníků konference. 
Aktuálně je přihlášeno téměř 50 vystavovatelů a partnerů a připravený velmi zajímavý program přednášek. Pevně doufáme, že se budete moci zúčastnit konference i v novém termínu.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na setkání 8. - 9. září 2022.
 

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolujeme si vás pozvat na konferenci LIFMAT 2022, která se koná pod záštitou děkana Fakulty biomedicínského inženýrství prof. MUDr. Jozefa Rosiny, Ph.D., MBA.
Po loňském velice úspěšném ročníku bychom rádi navázali tentokrát již dvoudenní konferencí. Bude zde místo pro představení nových moderních technologií nejen mezi odborníky, ale nově i široké veřejnosti. Veřejnost bude moci poznat špičkové projekty, produkty a služby a díky výstavě také eventuálně některé vyzkoušet.

Moderní technologie s prvky umělé inteligence nám začínají pomáhat v medicíně i v běžném životě. Pandemie COVID-19 přinesla mnoho zdravotních problémů a spolu s nedostatkem zdravotníků představuje problém udržení adekvátní péče. Problém, na který by mohla digitalizace některých činností přinést úspěšnou odpověď.

V letošním roce budou nově přítomni i zahraniční řečníci. Budeme tak mít možnost nahlédnout na to, jak je moderní technologie a telemedicína využívaná i mimo ČR.

Jedním z cílů konference je pomoci mladým, nadějným jednotlivcům či týmům s představením jejich projektů. Chceme jim umožnit nalezení partnerů pro další vývoj projektů a jejich uvedení do praxe. I proto součástí akce bude úspěšný formát speed datingu „Na minutku s vědci“.

Věřím, že si každý odnese z akce své benefity.

Na Vaší účast se těší

prof. MUDr. Martin Prázný, CSc. Ph.D.

doc. MUDr. Martin Matoulek, Ph.D.

 

Předběžný program konference LIFMAT 2022

Registrace pro účastníky

 

Back to Top