8 - 9. 6.2023 - OTEVŘENÉ 3. kolo výběrového řízení na st. pobyty Erasmus+ a MBD pro letní semestr AR 2023/2024

Uvažuješ ještě o výjezdu na ERASMUS nebo mimo EU v příštím akademickém roce a nestihl jsi se přihlásit v předchozích kolech?

Máš poslední šanci se přihlásit do 3. doplňkového kola do programů Erasmus + a Výjezdů mimo Evropu a vyjet studovat na zahraniční partnerskou školu v letním semestru 2023/2024.

Přihlášku můžeš podat pouze od 8. – 9.6.2023 v mobility.cvut.cz.

Nezapomeň se přihlásit na jazykový test z AJ nebo NJ a svou přilášku ODESLAT.

V případě, že chceš studovat v jiném než anglickém nebo německém jazyce, nahraj do aplikace svůj jazykový certifikát. Pokud už jsi test z AJ nebo NJ psal v minulosti (nejdéle 3 roky zpátky), můžeš si nechat test uznat.

Projdi si nabídku univerzit v rámci doplňkového kola.

Nabídku škol v rámci programu ERASMUS plus pro FBMI najdeš na webu SEZNAM PARTNERSKÝCH ŠKOL.

Všechny potřebné informace o výběrovém řízení najdeš v sekci KROK ZA KROKEM.