Soutěž ČEEP STUDENT 2017 - TERMÍN PŘIHLÁŠENÍ do 30.10.2018

Vážení,

rádi bychom Vás zapojili do 16. ročníku soutěže určené studentům - "ČEEP Student - STUDENTSKÁ CENA ENVIROS 2017". Soutěž vyhlašujeme v rámci Českého energetického a ekologického projektu roku.
Kromě ocenění a finanční výhry Vaši studenti svou účastí výrazně zvýší možnost svého případného pracovního uplatnění v naší společnosti.

Soutěž jsme zacílili na oblast podpory zájmu o studium technických oborů, podporu Aliance „Společnost 4.0“ a program SMART CITY a na využívání nových materiálů a technologií a je určená všem studentům vysokých, vyšších odborných i případně středních škol.

Prosíme Vás tímto, abyste zveřejnili tuto soutěž na Vaší škole a získali pro ni Vaše studenty. Studenti se mohou přihlásit se svými diplomovými, bakalářskými nebo semestrálními pracemi, které byly konzultovány v období od 1. 1. 2017 do 30.6. 2017.

Termín přihlášení je do 30.10.2018.

Za dobu konání soutěže již bylo studentům rozděleno 1 625 000 Kč.

Zvláštní peněžní odměny přislíbili svým studentům rovněž rektoři ČVUT, VUT, VŠB, TUL a ZCU.

V příloze naleznete podmínky soutěže, přihlášku, abstrakt a leták.

Více informací rovněž naleznete na webu: http://www.top-expo.cz/ceep-2017/studentska-kategorie/